H846K4DYA
MFR.Part #
H846K4DYA
JLCPCB Part #
C3437429
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS