H846K4BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H846K4BYA
JLCPCB Part #
C1408542
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS