H846K4BZA
MFR.Part #
H846K4BZA
JLCPCB Part #
C1407491
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS