Y0075150R000B9L
MFR.Part #
Y0075150R000B9L
JLCPCB Part #
C1467303
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS