H843KFDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H843KFDA
JLCPCB Part #
C3371754
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS