Y14531K38000Q9L
MFR.Part #
Y14531K38000Q9L
JLCPCB Part #
C1478020
Description
-55℃~+125℃ 1.38kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS