H8130KFYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8130KFYA
JLCPCB Part #
C1405569
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS