KUEP-7D15-110
MFR.Part #
KUEP-7D15-110
JLCPCB Part #
C7212805
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 110V 150V@DC 15ms AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) SOCKETABLE Power Relays