H841R2BYA
MFR.Part #
H841R2BYA
JLCPCB Part #
C1408287
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS