H8205RDZA
MFR.Part #
H8205RDZA
JLCPCB Part #
C1407976
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS