H831K6BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H831K6BYA
JLCPCB Part #
C3565421
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS