H828R7BYA
MFR.Part #
H828R7BYA
JLCPCB Part #
C3499901
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS