H8287KBDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8287KBDA
JLCPCB Part #
C3512649
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS