YR1B43R2CC
MFR.Part #
YR1B43R2CC
JLCPCB Part #
C1400954
Description
-65℃~+155℃ 250mW 43.2Ω ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS