H824K3BYA
MFR.Part #
H824K3BYA
JLCPCB Part #
C1408530
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS