CRGH1206J6M8
MFR.Part #
CRGH1206J6M8
JLCPCB Part #
C2103982
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS