CRGV2512F5M62
MFR.Part #
CRGV2512F5M62
JLCPCB Part #
C3966115
Description
-55℃~+125℃ 1W 5.62MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS