H8210RBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8210RBCA
JLCPCB Part #
C3407317
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS