CPW051K500JB373
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPW051K500JB373
JLCPCB Part #
C3448606
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors