H81K65FYA
MFR.Part #
H81K65FYA
JLCPCB Part #
C1405312
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS