RU73X1E845RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E845RLTDF
JLCPCB Part #
C4121952
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS