H81K4DCA
MFR.Part #
H81K4DCA
JLCPCB Part #
C1404902
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS