H81K47DCA
MFR.Part #
H81K47DCA
JLCPCB Part #
C3476318
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS