RN73C1E2K32BTD
MFR.Part #
RN73C1E2K32BTD
JLCPCB Part #
C2081783
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS