H81K43BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H81K43BCA
JLCPCB Part #
C1406840
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS