H81K37BCA
MFR.Part #
H81K37BCA
JLCPCB Part #
C3561139
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS