H8154KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8154KBZA
JLCPCB Part #
C1407901
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS