CRGCQ2010J15K
MFR.Part #
CRGCQ2010J15K
JLCPCB Part #
C2082757
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS