H8174KBZA
MFR.Part #
H8174KBZA
JLCPCB Part #
C3394288
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS