CPF0402B66R5E1
MFR.Part #
CPF0402B66R5E1
JLCPCB Part #
C2092886
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS