H813R3BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H813R3BCA
JLCPCB Part #
C1407455
Package
Plugin
Description
13.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS