350233KJT
MFR.Part #
350233KJT
JLCPCB Part #
C2083736
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS