H813R3BYA
MFR.Part #
H813R3BYA
JLCPCB Part #
C1408809
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS