H8133KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8133KBCA
JLCPCB Part #
C1406554
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS