H8133KBYA
MFR.Part #
H8133KBYA
JLCPCB Part #
C1408381
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS