YR1B88R7CC
MFR.Part #
YR1B88R7CC
JLCPCB Part #
C1400994
Description
-65℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS