H4P82R5DZA
MFR.Part #
H4P82R5DZA
JLCPCB Part #
C1407472
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS