H4147RDYA
MFR.Part #
H4147RDYA
JLCPCB Part #
C1409732
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS