CRGH2010J1M0
MFR.Part #
CRGH2010J1M0
JLCPCB Part #
C2134694
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS