H4P51R1FCA
MFR.Part #
H4P51R1FCA
JLCPCB Part #
C1405782
Description
-55℃~+155℃ 1W 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS