RA73F1J1K4BTDF
MFR.Part #
RA73F1J1K4BTDF
JLCPCB Part #
C6164424
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS