H860K4BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H860K4BZA
JLCPCB Part #
C3367090
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS