Y0075123R240Q9L
MFR.Part #
Y0075123R240Q9L
JLCPCB Part #
C1463370
Description
-55℃~+125℃ 123.24Ω 300mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS