H4P430RFZA
MFR.Part #
H4P430RFZA
JLCPCB Part #
C1404654
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS