H4P240RFZA
MFR.Part #
H4P240RFZA
JLCPCB Part #
C1404616
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS