CPF0603B510KE
MFR.Part #
CPF0603B510KE
JLCPCB Part #
C2076112
Description
-55℃~+155℃ 50V 510kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS