Y0062125R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0062125R000T0L
JLCPCB Part #
C1477102
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 125Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS