H4P20RFCA
MFR.Part #
H4P20RFCA
JLCPCB Part #
C1405926
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS