H4P18R7DZA
MFR.Part #
H4P18R7DZA
JLCPCB Part #
C1407601
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS