H4P15K4DZA
MFR.Part #
H4P15K4DZA
JLCPCB Part #
C1407547
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS